Nová řada Savo Bazénová chemie


Savo přichází na trh s novou řadou produktů, které se postarají o to, aby byla voda ve vašem bazénu křišťálově čistá po celou sezónu!

Savo Bazénová chemie je zcela novou řadou produktů určených pro čištění bazénové vody a bazénu. Trápí vás zakalená voda, či má příliš nízké nebo naopak vysoké pH? Savo si s tím poradí. Savo Bazénová chemie obsahuje šest produktů, které zajišťují průběžnou dezinfekci, regulaci pH, eliminaci řas, mikrobiologickou čistotu a nechybí ani extra péče pro odstranění drobných nečistot. Vyzkoušejte novou řadu Savo Bazénová chemie a užijte si letní koupání naplno.

Jak se správně starat o bazénovou vodu?


Mít po celou dobu sezóny průzračně čistou vodu v bazénu je snem každého z nás. Často nastávají ale případy, kdy kvalita vody není taková, jakou bychom si představovali. Při péči o bazén můžeme narazit na spoustu situací, kdy si nevíme rady jak správně postupovat. Přečtěte si řešení na časté problémy, které majitele bazénu provází.

Savo – odborník v dezinfekcích


Značka SAVO se zrodila již v roce 1973. SAVO postupem těchto let prošlo mnoha vývojovými stádii, až se vypracovalo na předního odborníka v úklidu a dezinfekci. Díky němu naše babičky, maminky i my sami máme pevně zakořeněno v paměti, že se jedná o efektivního a účinného pomocníka v celé domácnosti, ať se jedná o kuchyň, koupelnu, obyvák nebo bazén.

Úplně prvním výrobkem bylo Savo Originál - klasický čistič na bázi chloru, který si za získal přízeň téměř každého vlastníka bazénu či milovníka čistoty. Savo Original je osvědčený přípravek určený k dezinfekci vody a povrchů v domácnosti, který dokáže zlikvidovat až 99,9 % bakterií a virů či vodních řas a vy si tak můžete užívat příjemné chvilky v bazénu přes celé léto. Savu Original tak právem náleží místo mezi základní výbavou každé domácnosti.

Copyright 2017 www.savo.eu | created by gmmedia.cz

Kontakt | Právní ujednání | Přístupnost | Zásady ochrany osobních údajů | Unilever Zásady používání souborů cookie

Top
Menu